Protipožiarne dvere

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere

protipoziarneProtipožiarne uzávery dodávané firmou ProWind Slovakia s.r.o. sú certifikované a v kruhu stavebných a požiarnych špecialistov známe ako produkty najvyššej kvality, životnosti a úžitkovej hodnoty. Sú vyvijané a projektované medzinárodným tímom výrobcu profilov a podstupujú najprísnejšie testy požiarnej odolnosti v nezávislých skušobniach v celej Európe (ITB Varšava,CTOG Gdaňsk,FIRES Slovensko, PAVUS Česká republika,IBS Linz atď).

V priebehu testov sú skrúmané odolnosti požiarnych uzáverov proti preniknutiu plameňov a horúcichh plynov v prípade jednostranného požiaru (takzvaná celistvosť uzáveru E) a zároveň odolnosti proti prílišnému nadrastu teploty (takzvaná izolácia I) majúce za ciel’ znemožnenie prenosu požiaru na nezataženú stranu požiarneho uzáveru, zabránenie vznieteniu horľavých materiálov na tejto strane a zároveň umožnenie bezpečnej evakuácie osôb. Navyše je meraný a posudzovaný tepelný tok na nezataženej strane uzáveru,takzvaná radiácia W, použivaná predovšetkým pri únikových cestách a umožňujúca bezpečnú evakuáciu osôb chránenou únikovou cestou.

prowindlogo

000419119
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
24
509
2324
3681