Kovanie

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kovanie

Kovanie

Značka kvality Roto je všade doma – v celom svete

 

Všade tam, kde používajú stavebné kovanie je vysoko pravdepodobné, že sa stretnete so značkou Roto. Bez ohľadu na to, kde na svete. Spoločnosť Roto je v odbore priekopníkom inovácií a technicky vyspelých riešení. Základom viac ako 70-ročného úspechu sú okrem podnikateľskej vízie a dynamiky, aj bohaté skúsenosti. To všetko dopĺňa naša prítomnosť a servisné služby v celom svete.

Okná a dvere, nástroje ktoré otvárajú priestory a zároveň ponúkajú ochranu. Kovanie – spojenie medzi vonkajším a vnútorným svetom – pre Roto je to prostriedok na dosiahnutie cieľa. Pretože naším cieľom je zvýšiť ľuďom prídavnú hodnotu okien a dverí.

Preto vyvíjame také riešenia, ktoré dokážu v budove inteligentne zladiť bezpečnosť, energetickú úspornosť a pohodlie. Čo by sa stalo, keby sa okná samé otvárali a zatvárali, ovládali by klimatizáciu a kúrenie, alebo by pokus o vlámanie centrálne signalizovali? Nuž, na toto Vám už vieme dať odpoveď.

V technológii kovania na celom svete nás poznajú ako dodávateľa inovatívnych, individuálnych a bezpečných technických riešení. Naše systémy neustále vyvíja vynikajúca skupina konštruktérov a inžinierov.

Cieľavedomosť, kreativita, vedomosti a schopnosti nám pomohli získať dôveru architektov, remeselníkov a staviteľov. Ponúkame Vám produkty, ktoré prinášajú viditeľné a hmatateľné výhody. Presvedčte sa sami:

prowindlogo

000409842
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
39
217
1494
4415