O nás

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

prowindlogo

Spoločnosť ProWind Slovakia spol. s r.o. bola založená v roku 1998, ako prvý výrobca plastových okien a dverí v okrese Dunajská Streda. Počas svojho pôsobenia sa zaradila k najdlhšie pôsobiacim výrobcom plastových okien a dverí na slovenskom trhu. Dlhoročné skúsenosti zaručujú kvalitu výrobkov ako aj spokojnosť zákazníka. Všetky produkty ponúkané firmou ProWind Slovakia sú certifikované, spĺňajú európsku normu EN 14351-1. Okná a dvere sú vyrábané z nemeckého profilového systému aluplast, na strojnom zariadení z Nemecka a sú vybavené celoobvodovým kovaním nemeckej firmy ROTO. Okná sú vybavené izolačným dvoj- alebo trojsklom s koeficientom prestupu tepla od U=0,5 W/m2K.

Bez-názvu-38V roku 2006 bola zahájená výroba hliníkových okien, dverí, fasád a zimných záhrad, svoje hliníkové produkty vyrába spoločnosť z elitného európskeho profilového systému.


Filozofiou spoločnosti je perfektná orientácia na konkrétneho zákazníka. Našou snahou nie je hromadná výroba za najnižšie ceny, ale spĺňať zákazníkom všetky požiadavky a očakávania, vopred vyjasňovať všetky detaily ohľadne hotových výrobkov – okien a dverí – aby neboli nepríjemné prekvapenia po montáži a aby neboli nespokojní zákazníci. Spoločnosť ProWind Slovakia spol. s r.o. už 15 rokov ponúka na trhu komplexné riešenia v oblasti okien, dverí, zasklených fasád a zimných záhrad.

 

KOMPLEXNÉ SLUŽBY PODĽA ŽELANÍ ZÁKAZNÍKOV

 

01.icon poradenstvo 02.icon kalkulacia 03.icon servis 04.icon popredajnesluzby
PORADENSTVO ZAMERANIE REALIZÁCIA
VÝROBA, DODANIE, MONTÁŽ, KOMPLETIZÁCIA
ZÁRUKA A SERVIS

 

 

 

 

prowindlogo

000409841
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
38
217
1493
4414