Sklá

 akciaTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Sklá

Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Sklu ako najväčšej časti plastového a hliníkového okna musí byť venovaná patričná pozornosť. Izolačné sklá použité v plastových a hliníkových oknách sa líšia rôznymi hodnotami súčinitela prechodu tepla, zvukovej izolácie a bezpečnosti. Dôležitými veličinami u izolačného skla sú súčiniteľ prechodu tepla Ug, ktorý predstavuje mieru straty tepla z priestoru (W/m2.K) a celková priepustnosť slnečného žiarenia g, ktoré sa dostáva cez okná do miestnosti.

Štandardne sa do bytov a domov dodávajú okná s dvojsklom. Okná s trojsklom sú určené pre nízkoenergetické a pasívne domy. Vzdialenosť medzi jednotlivými sklami určuje dištančný rámik. Priestor medzi sklami je hermeticky uzavretý, čo bráni orosovaniu z vnútornej strany. Spojenie skla a dištančného profilu je zabezpečené adhéznym trvale plastickým tmelom. Izolačné sklá sa dodávajú v rôznych prevedeniach napr. nepriahladné, ornamentné, bezpečnostné v kombináci s dištančnými profilmi, hliníkovými, nerezovými a plastovými.

Plocha izolačného skla môže byť opticky delená okrasnými deliacimi mriežkami, umiestnenými v medzitabuľovom priestore v rôznych šírkach, ich kombináciách a farebných odtieňoch.
Tepelno-izolačné sklá v kombinácii s kvalitným profilovým systémom výrazne znižujú náklady na vykurovanie.

Zábery termokamery pred a po výmene okien
Thermo alt-84f227b6293d8509a7c19942615a6e4d cd46e5b0cfed477439acca8b9a61e33d
Staré okná Nové okná
takmer žiadne straty po zabudovaní okien
profilového systému Aluplast®


Vedeli ste? 

Okná môžu byť najvýraznejšou slabinou Vášho domova. Síce okná tvoria len 8% Vášho domova, môžu zapríčiniť až 40% všetkých tepelných strát. Preto vždy kupujte kvalitné okná. Nikdy nekupujte okná, ktoré Vám ponúkajú za najlacnejšiu možnú cenu a lákajú Vás len jediným argumentom – cenou. Neoplatí sa Vám to. Čas ukáže nedostatky týchto „najlacnejších“ výrobkov – nedokonalé tesnenie, nedostatočná tepelná a zvuková izolácia, nefunkčné kovanie a krátka životnosť výrobku. Kupujte kvalitné produkty – okná a dvere od výrobcou s dlhoročnou tradíciou. Našimi výrobkami Vám ponúkame navyše aj skúsenosti 15 rokov. Aké úspory Vám prinášajú nami ponúkané okná môžete vyrátať v kalkulátori úspor

Rezy izolačných skiel 

 

rezy.skiel

K našim oknám si môžete vybrať okrasné mriežky alebo ornamentné sklá, ktoré Vám radi na zákazku naceníme.  

Ukážka skiel:

Čítať 5883 krát Naposledy zmenené nedeľa, 25 august 2013 06:52

prowindlogo

000409806
Dnes
Včera
Tento týždeň
Tento mesiac
3
217
1458
4379